Profese učitelky je jen malá část mého poslání

Silvie Kappelová manifestorka věnující se pedagogickým a uměleckým činnostem HRAVĚ

Jsem máma, učitelka a koordinátorka pro DS Žabka. Zajišťuji schůzky a komunikaci s rodiči, adaptační programy – včetně přijímání nových dětí a koordinuji kompletní chod skupin, včetně vedení praxe a vzdělávání pečujících osob. Vedu kurzy, semináře, workshopy i kulturní, vzdělávací a umělecké akce jako lektorka.

Vystudovala jsem SPGŠ v Přerově a absolvovala kurzy s akreditací MŠMT. Jako příklad uvedu Úvod do Handle přístupu, Instruktorka ve fitness, 10 let-kurzy tance, Montessori kurzy (Montessori 0-3, 2-6, Montessori doma, matematická pregramotnost, Velký akreditovaný Montessori kurz), které změnily můj pohled na sebe, děti i okolí. Mám 13letou praxi u dětí. Montessori pedagogika změnila můj život a posunula práci (nejen s dětmi) na profesionální úroveň.

Ostatní kurzy: Neuro-vývojové poruchy u dětí, Psychomotorický vývoj dětí, Metamorfní technika, Muzikoterapie, Arteterapie, Alchymie ženského podnikání, Rogersovská psychoterapie, Motorická gramotnost a inhibice primitivních reflexů, workshop Karen Pearce – Tři pilíře/ koncentrace, volba, napojení.

Od koho se učím: Zdeněk Matějček, Josef Langmeier, Maria Montessori, Stanislav Grof, Carl Gustav Jung, Eckhart Tolle, Carl R. Rogers, Jana Nováčková, Jan Svoboda, Radkin Honzák, František Koukolík, Vendula Koňaříková, Jan Hnízdil, Jan Vojáček, Jan Rak, a další, …